Skip links

OLLA valmis sõbrapäevaks

Iga kingitus sõbralt näitab soovi teha Sind õnnelikuks. OLLA sõnumiga käevõru on täiuslik väike kingitus igaks elujuhtumiks, kohe kindlasti sobib see lähenevaks sõbrapäevaks. Vali oma mantra sõbrapäeva soovituste hulgast:

Lisaks nimetatutele on meil veel  hulk sõnumitega käevõrusid või keesid , mis võiks meeldida kingituse saajale. Olla võru sobib kõigile –  ehtemaailmas laineid löövast roostevabast terasest ehet võib julgelt oma käe järgi painutada suuremaks või väiksemaks, see ei kaota oma ilu ega omadusi. Allergikud ei pea muretsema, materjalid, millest võrud valmistatakse on hüpoallergilised, seda kannavad siinsamas Eestis inimesed, kes on tundlikud nii mõnegi ehte vastu, mis muidu meeldivad või nägusad on.

OLLA võru sobib hästi kokku ka teiste ehete või ka käekellaga, saad seda kombineerida kõikide oma lemmikutega, olgu Sinu eelistatud tooniks hõbedased, kuldsed või roosa kulla tooni aksessuaarid.

❤️

Sõbrapäevaks oleme disaininud pakendile temaatilise südamemotiivi, mis püüab pilku ja teeb kingituse saamise veelgi rõõmsamaks. Kui soovid, võid tellida e-poest kingituse otse sõbra või armsama aadressile, sel juhul lisa sõbra nimi ja telefoninumber märkuste lahtrisse, saame juurde panna ka väikese kirjakese Sinu isikliku sooviga.

OLLA sõnumiga ehted on jõudnud saada paljude lemmikuks ja väga palju positiivset tagasisidet. See annab meile julgust öelda, et Sinu kingitus meeldib  Sinu sõbrale kindlasti! 

OLLA võrusid saab katsuda ja osta lisaks e-poele Tallinnas Krunnipea butiigis, Teele Tarbedisaini poes ja Leeri Lillesalongis. Tartus Kaubamaja Kodusalongis.