Skip links

EESTLANE OLLA ON UHKE JA HÄÄ

Koolieas oli minu üheks aasta kurvemaks päevaks 31. august – jube tühjus ja kurbus oli suvega hüvasti jätta. Viimastel aastatel olen täheldanud, et aasta üks kurvemaid päevi on kolmekuningapäev kui tuleb jõulude ja aastavahetushooajaga hüvasti jätta – kõik kaunistused oma karpidesse, kappidesse kokku korjata ja seejärel uue aasta ´argiellu´ naasta. Ühesõnaga OLLA´le meeldib meeleolu loomine, tähistamine, kaunistamine:) Meeleolu loomise vajadusest sai alguse ka Eesti Vabariigi suure sünnipäeva tähistamiseks loodud uued võrud ja pakendid.

Nüüd on OLLA ehtelaekas käevõrud EESTLANE OLLA ON UHKE JA HÄÄ ja I ♥ ESTONIA, mida hakkan kandma erinevatel riigipühadel, valimiste ajal, päevadel kui on põhjust kaasa elada meie sportlastele, lauljatele jne… Võrud on saadaval hõbe, kulla ja roosa kulla värvis ning on kaunis pääsukestega pakendis.

19. veebruarini saab tellida OLLA  EV100 võrusid TASUTA TARNEGA. Sooduskood: eestlaneolla. OSTA SIIT >>

Mis seos võiks OLLA´l Eesti Lauluga OLLA?

> Jõulujärgselt otsisin värskust ka OLLA võrude pakenditele ja appi tuli disainer & saatejuht Martin Veisman. Koostöös Martiniga valmis imeline värske pakend. Pakendame võrud uude pakendisse kui teete tellimust vormistades  vastavasisulise märke!

> Sel laupäeval toimuval teises poolfinaalis kannavad kaunid ja andekad Gerli ja Eliis oma loos SKY meie võrusid…sest SKY IS THE LIMIT…Pöidlad on peos;)