Skip links

OLLAke – armsate sõnumitega ehtekollektsioon lastele ja noortele

Juba ma salaja proovin Su ehteid…

Kõik naised mäletavad hetki lapsepõlvest, mil sai imetleda ja proovida ema, vanaema või tädide ehteid. Kõik emad teavad, kui raske on häid kinke välja mõelda. OLLAkese kollektsioon sündis soovist pakkuda lastele ilusate ja motiveerivate ehete kaudu rõõmu. Samuti vajadusest leida armsaid ja taskukohaseid kinke. Ehted pakuvad kingisaajale rõõmu pikaks ajaks. Hea valik sünnipäevadeks, lõpetamisteks või muudeks erilisteks sündmusteks. Tähendusliku sõnumiga ehe loob kestvaid mälestusi.

Nagu kõik teisedki OLLA ehted, on ka uue kollektsiooni ehted saadaval hõbeda, kulla ja roosa kulla toonides. OLLAkese ehted on noorte naha vastu õrnad, ei sisalda niklit ega tekita allergiaid. Lisaks meie e-poele leiad OLLAkese ehteid ka Apollo kauplustest üle Eesti. Poodides tunned ehted ära väikese südamekujulise OLLAkese logo järgi.

OLLAkese valikusse kuuluvad:

  1. Kahepoolselt kantava medaljoniga kaelakeed tüdrukutele alates kuuendast eluaastast. Medaljon on kee külge kinnitatud, et see püsiks ilusti paigal.
  • PARIM SÕBER
  • UNISTA. SÄRA. TEGUTSE.
  • SUPERTÜDRUK
  • TÄIUSLIK TÜTAR
  • ÜKS JA AINUS
  • KOOLILAPS


    3. OLLA klassikalised käevõrud on randme järgi painutusega reguleeritavad ja sobivad lastele alates üheksandast eluaastast. Need on võrreldes täiskasvanutele mõeldud võrudega paar sentimeetrit väiksemad ja sobivad ka väga peenete randmetega tüdrukutele. E-poest tellides on võimalus käevõrule tellida personaalne graveering, mis teostatakse ühe tööpäeva jooksul.

Valikus ligi kümme erinevat sõnumit:

Rõõmsat kinkimist ja kandmist!

Foto: @kukekeklõpsutab