OLLA x Lauri Räpp kollektsioon / Usk hea sõna jõudu

Ah seda tunnet ja rõõmu, kui juhuslikust mõttelõngast kujuneb protsess, mis kulmineerub millegagi, mis asjaosalisi tõeliselt õnnelikuks teeb. Rõõm on esitleda OLLA X Lauri Räpi erikollektsiooni, kuhu kuulub kuus tähenduslikku sõnumit Lauri  loomingust ja peagi ilmuvast raamatust “Lihtsate asjade tähtsus“.

ILU ON ELUS ENESES

JÄTA SÜDAMELE TANTSURUUMI

KUUNI JA EI KUNAGI TAGASI / meestele ja naistele

TÄIESTI ERILINE / meestele ja naistele, kaelakee medaljoni ja ripatsiga

USU, IMEDEL ON TÕSI TAGA

Oled see, mida teistes näed…(käevõru sees), NÄE HEAD (võru väljas)

UUS! Kinkekomplekt, mis koosneb raamatust ja Sinu valitud kollektsiooni kuuluvast ehtest

Kuidas see kollektsioon alguse sai? Lauri on mu staažikas Facebooki sõber. Selline üks tänapäevane sõpruse vorm, kus igapäevaselt ei suhtle, kuid suuresti oled sõbra eluga kursis:)  Sotsiaalmeediavälises elus pidutsesime varasemas nooruses ühises seltskonnas ja oleme kohtunud ühise hobi kaudu golfiväljakul, sealt see FB-sõprus alguse sai. Üht lahedat rolli kollektsioonis mängib ka meie mõlema armas kodulinn Tartu, mis teeb meie kohtumised lihtsalt lihtsaks.

Kõik, kes Laurit sotsiaalmeedias (@laurirapp)  jälgivad, teavad, et ta oskab inimeste tundeid ja emotsioone imeliselt sõnadesse panna ning julgeb neid ka meiega jagada. Aitäh!  Äratundmisrõõm on suur.

Nagu ikka, on ägedate asjade algus meie endi kätes. Nii kirjutasingi Laurile juulikuus ühe meili ja sõnumi messengeris. Sellele järgnes kirjavahetus, paar mõnusat kohvikukohtumist ja edasine on tänaseks juba ajalugu.

Me mõlemad usume hea sõna jõusse. Pilk tähenduslikule sõnumile toob naeratuse silmi ja annab jõudu ning rõõmu OLLA!

PS! Kui Sa ei leidnud olemasolevast valikust endale sobivat või lemmikut ütlust, sõnumit, siis oleme rõõmuga valmis teostama eritöid. Kirjuta mulle!

Särades,

OLLA Imbi x imbi@olla.ee

foto: @kukekeklõpsutab