Skip links

RÕÕM rõõmustamisest / EV100

„Andmine teeb nii andja kui ka saaja õnnelikuks!“

OLLA usub sellesse tsitaati ja kiidab EV100 kingiprojekti korraldajaid, kes tabasid kingiaktsiooniga justkui kahe peaga naela pihta: iga aktsiooni käigus said rõõmu nii andjad kui ka saajad. Keda on OLLA sel aastal rõõmustanud?

Aitäh, tublid SOS lastekülade emmed, et jagate iga päev oma armastust ja hoolt pisikestega, kes seda tõesti vajavad! Usun, et tänu teile saab leevendatud üks korralik armastusenälg ja meie ühiskond on selle võrra tervem, tublim ja positiivsem.

Merle Raie, SOS Lastekülade kommunikatsioonijuht: „Emade tagasiside oli äärmiselt positiivne, nad olid väga õnnelikud. Ootasime kenasti emadepäeva hommiku ära ja lapsed ise andsid kingid üle. Emad olid väga positiivselt üllatunud. Kõigist viiest külast tulid tänusõnad, mille annan siinkohal ka teile edasi: „Suur tänu!““

  • New Yorgi Eesti Maja EV100 gala toetajad said kingituseks EESTLANE OLLA ON UHKE JA HÄÄ käevõrud

OLLA saamislugu on otsapidi seotud Ameerikaga. 15 aastat tagasi elasin aasta seal ja New Yorgi Eesti Maja oli sel perioodil mõnus kogunemispesa. Nii tore, et on inimesi, kes korraldavad vaatamata kiirele elutempole, olemasolevate kultuuriürituste jmt rohkusele seal Eesti juurtega kogukonnale koolitegevust, kontserte ja koosviibimisi.

OLLA esimeste tegutsemiskuude jooksul tuli e-postkasti toetussoove ja reklaamipakkumisi vist isegi rohkem kui tellimusi ? Mis on tegelikult väga lahe – nii paljusid ägedaid üritusi korraldatakse! Kilingi-Nõmme laululapsed ja sealne lauluvõistlus on kuskilt lapsepõlvest mällu sööbinud – nagu seegi, et seal on ikka kõik noored üliandekad lauljad. Täna oskan tunnustada hoopis sealseid pühendunud õpetajaid! Rõõm!

Mood on äge…

  • Siin-seal väikesed spordiüritused, Kuldne karikas ‒ JUST DANCE’i käevõrud; golfivõistlused ‒ I ❤ GOLFi käevõrud; tennisevõistlused ‒ I ❤ TENNISe käevõrud

Ilma spordi ja hobideta on kurb maailm ?

 

Aitäh kõigile projektide korraldajatele ja OLLA võrude kandjatele!

Imbi


Kui sul on huvi eritellimuse alusel valmistatavate võrude vastu, nagu nt I ❤ TENNIS vms, kirjuta julgesti e-posti aadressil imbi@olla.ee.