Skip links

UNISTA SUURELT. JULGE ERINEDA.

21,95 

 

Kõik edulood on saanud alguse suurtest unistustes ja julgusest erineda. Kui Coco Chanel ei oleks julgenud erineda ja suurelt unistada ehk ei kannakski naised julgelt pükse?!? Kui Steve Jobbs ei oleks julgenud suurelt unistada ja erineda, kas meil oleks Apple? Kui Sa ei karda suurelt unistada, erineda ja tegutseda, siis hakkavadki juhtuma tähendusrikkad sündmused.

Nüüd kristallikesega!

>> Saadaval: hõbe, kulla ja rose värvi. 

>> OLLA käevõrude suurus on disainitud sobima kõigile, võru saab kerge painutamisega teha vastavalt randmele suuremaks või väiksemaks. Kandjad armastavad OLLA võrusid: meie hinne klientide hinnangul on 5***** viiest.

>> Kui kiiresti võru minuni jõuab? – Tellimused postitame SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse igapäevaselt. Paki kohalejõudmine võtab 1-2 päeva.

Tühjenda
 €
SKU: 793

Lisainfo

Suurus

Olla käevõrude suurus on disainitud sobima kõigile. Delikaatset võru on kerge painutamisega võimalik teha suuremaks või väiksemaks, võrud on vastupidavad ja kergekaalulised, nii et saaksite neid igapäevaselt kanda. Olla võrud on hoolikalt poleeritud roostevabast metallist ja kõrgtehnoloogiliselt töödeldud, et tagada vastupidavus ja kauakestev välimus. Hästi hooldatud võrud säilitavad oma esialgse tooni aastateks. Süvagraveeringuga kirjutatud sõnum on selge ja hästi loetav. Võru laius on 3mm.

Hooldus

Väldi niiskust, kokkupuudet kosmeetika ja kodukeemiaga. Vajadusel puhasta ehet puuvillase või sametise lapiga.

Värv

Hõbe, Kuld, Roosa kuld