Skip links

FOREVER FAMILY

21,95 

Kui Su seljataga on pere, kuhu kuulud uhkuse ja armastusega, siis on maailm Sinu! Forever family aitab Sul pere väge kaasas kanda ka siis kui Sa füüsiliselt ei saa oma perega koos olla.

Suurim õnn on veendumus, et meid armastatakse meie enda pärast, või õigemini, sellest hoolimata. Victor Hugo

>> Üllata lähedast ja telli personaalse pühendusega ehe kontaktivabalt otse kingi-saajale! See on lihtne: märgi e-poe kassas kingisaaja telefoni number, sobiv pakiau-tomaat ja kirjuta märkuste lahtrisse pühendus.

>> Ostes vähemalt kolm OLLA käevõru tuleb ühe hinnaks 15 eurot. Soodustus ar-vutatakse automaatselt kassas.

SOS Lastekülale saad annetada ka ise ja otse, tee seda SIIN.

*************

>> Saadaval: hõbe, kulla ja roosa kulla värvi

>> OLLA käevõrude suurus on disainitud sobima kõigile, võru saab kerge painutamisega teha vastavalt randmele suuremaks või väiksemaks. Kandjad armastavad OLLA võrusid: meie hinne klientide hinnangul on 5***** viiest.

>> Kui kiiresti võru minuni jõuab? – Tellimused postitame SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse igapäevaselt. Paki kohalejõudmine võtab 1-2 päeva.

Tühjenda
 €
SKU: 488

Lisainfo

Suurus

Olla käevõrude suurus on disainitud sobima kõigile. Delikaatset võru on kerge painutamisega võimalik teha suuremaks või väiksemaks, võrud on vastupidavad ja kergekaalulised, nii et saaksite neid igapäevaselt kanda. Olla võrud on hoolikalt poleeritud roostevabast metallist ja kõrgtehnoloogiliselt töödeldud, et tagada vastupidavus ja kauakestev välimus. Hästi hooldatud võrud säilitavad oma esialgse tooni aastateks. Süvagraveeringuga kirjutatud sõnum on selge ja hästi loetav. Võru laius on 3mm.

Hooldus

Väldi niiskust, kokkupuudet kosmeetika ja kodukeemiaga. Vajadusel puhasta ehet puuvillase või sametise lapiga.

Värv

Hõbe, Kuld, Roosa kuld