OLLA sõbrapäevaks valmis ❤️ / Kingitused ka meestele 1. veebr. 2019 – Posted in: Uncategorized @et

Iga kingitus sõbralt näitab tema soovi teha Sind õnnelikuks. OLLA sõnumiga käevõru või kee on täiuslik väike kingitus igaks elujuhtumiks, kohe kindlasti sobib see ideaalselt lähenevaks sõbrapäevaks. Vali oma mantra meie e-poe valikust või sõbrapäeva soovituste hulgast. NB! Kõik need sõnumid on saadaval spetsiaalses südamega sõbrapäeva pakendis 😉


➡️ KÕIGIST KÕIGE KALLIM
➡️ OLED MU LEMMIK
➡️ ALATI MU SÜDAMES
➡️ KUUNI JA TAGASI
➡️ BFF
➡️ SOUL SISTERS
➡️ (INFINITY) LOVE
➡️ I LOVE YOU TO THE MOON AND BACK
➡️ FOREVER FRIENDS
➡️ YOU´RE MY PERSON
➡️ You´re my favourite bitch

Sel aastal oleme valmis ka meeste kollektsiooniga. Matid mustad võrud on tõesti šikid ja meeste poolt hästi vastu võetud!

➡️ MINU INIMENE
➡️ ALATI MU SÜDAMES
➡️ YOU´RE MY PERSON
➡️ ANYTHING IS POSSIBLE
➡️ KUUNI JA TAGASI

Lisaks nimetatutele on meil veel hulk sõnumitega käevõrusid või keesid , mis võiks meeldida kingituse saajale. Olla võru sobib kõigile – ehtemaailmas laineid löövast roostevabast terasest ehet võib julgelt oma käe järgi painutada suuremaks või väiksemaks, see ei kaota oma ilu ega omadusi. Allergikud ei pea muretsema, materjalid, millest võrud valmistatakse on hüpoallergilised, seda kannavad siinsamas Eestis inimesed, kes on tundlikud nii mõnegi ehte vastu, mis muidu meeldivad või nägusad on.

OLLA võru sobib hästi kokku ka teiste ehete või ka käekellaga, saad seda kombineerida kõikide oma lemmikutega, olgu Sinu eelistatud tooniks hõbedased, kuldsed või roosa kulla tooni aksessuaarid.

❤️
Sõbrapäevaks oleme disaininud pakendile temaatilise südamemotiivi, mis püüab pilku ja teeb kingituse saamise veelgi rõõmsamaks. Kui soovid, võid tellida e-poest kingituse otse sõbra või armsama aadressile, sel juhul lisa sõbra nimi ja telefoninumber märkuste lahtrisse, saame juurde panna ka väikese kirjakese Sinu isikliku sooviga.

❤️

OLLA sõnumiga ehted on jõudnud saada paljude lemmikuks ja väga palju positiivset tagasisidet. See annab meile julgust öelda, et Sinu kingitus meeldib Sinu sõbrale kindlasti!