ÕNN ON OLLA – OLLA ja GOLDTIME´I uus ehtekollektsioon

Ühendasime Goldtime´ga väed ning töötasime välja erikollektsiooni ÕNN ON OLLA! Usume, et iga naise ehtekarbis võiks olla mõni komplekt, mis sobib igaks aastaajaks, kaunistab igat rõivast ning mõjub positiivselt. Just nende ülesannetega saab uus ehtekollektsioon ideaalselt hakkama.

Ehe on justkui visuaalne sõnum, mis ütleb palju kandja iseloomu ja stiili kohta. See on kui täpp „i“ peal, kui on vaja välimusele viimast lihvi anda. Vastutusrikas roll, kas pole?! ÕNN ON OLLA ehete kombineerimine oma ülejäänud eluga on äärmiselt lihtne – võid olla kindel, et sa ei mõju kunagi ülepakutult, vaid stiilipuhtalt, väärikalt ja eneseteadlikult.

Ehted, millel on oma lugu

Goldtime’i Eesti disaini eestvedaja Aveli Kipparit on alati inspireerinud personaalsed, isikliku sõnumi ja emotsiooniga ehted. “Ehe ei peaks olema ainult aksessuaar, vaid kandma endas sügavamat tähendust ja isikupära. Olen juba mõnda aega hoidnud silma peal OLLA brändil, sest nende ehetel on oma lugu, mis kõnetab ja millega ehtekandjad saavad samastuda. Nüüd on ka Goldtime’is OMA LUGU!” räägib Aveli.

Vahel ütleb aga pilt rohkem kui sõna. ÕNN ON OLLA kollektsiooni üks omapära on ehetelolev sõnum, mis kõnetab ühtviisi nii kandjat kui ka kõrvalseisjaid. Samas igat kaelakeed saab hetkega muuta unikaalseks ja isiklikuks ehteks, lisades sellele olulise tähendusega pildikesega medaljon-ripatsi. Pisikeses ripatsis võib peidetud olla sügav pühendumine oma pereliikmele, kallimale, lemmikloomale või iseendale.

Ehetele loob erilisuse lisaks tugevale terasele imetabane teemant — vääriskivide kuninganna, mis kaunistab iga käevõru ja kaelaehet. Terase tugevus ja teemandipuudutus on ideaalnekooslus, mis muudab selle kollektsiooni ainulaadseks ja omanäoliseks.

Materjali, värvi ja sõnumi sünergia

Et ehtel olev sõnum väärikalt välja kanda, peavad seda toetama ka materjalid ja disain. ÕNN ON OLLA disain on omanäoline ja selgelt eristuv, kuid samas ikkagi minimalistlik. Konkreetse joonega vormides on ka teatud õrnus, mida imeline teemant ka rõhutab. Peale pikki ajurünnakuid ja teineteist soojas suves inspireerides sündiski mitmetes toonides ehte kollektsioon, et igaüks leiaks just enda nahatooni, riietuse ja stiiliga sobiva. Lisaks traditsioonilistele kulla, roosa kulla ja hõbedast värvi ehetele on valikus ka must. OLLA brändi looja Imbi  sõnul on mustal ehtel teatud maagiline, kuid samas konkreetne olemus: “Mustad ehted kaunistavad ja raamistavad imeliselt kõiki rõivaid, samas mustaga sobib alati kombineerida kõiki erinevaid toone” sõnab ta teadlikult.

„Kirgliku põnevusega ootasime me kõrvarõngaste esimesi näidiseid, kuna OLLA ehete jaoks on see esmakordne kogemus, kuid Aveli julgustamisel usume ka meie nende tuleviku edusse” räägib Imbi.

Sõnum on alatitähtsat rolli mänginud

OLLA sündis neli aastat tagasi – esialgu oli plaan lihtsalt proovida, kuhu sisetunne ja tegutsemistahe viivad. Nüüdseks on OLLA’st saanud tugev Eesti bränd, mille eristuv ja naiselik disain pole jäänud ehtefännide poolt märkamata.

Mida tähendab nimi OLLA? Imbi ütleb, et nimevalikul inspireeris teda järgnev mõttekäik: “Olemine on miski, mis käib meiega kaasas läbi aja…OLLA hetkes, tulevikus, minevikus. OLLA iseenda parim versioon nüüd ja praegu! OLLA õnnelikum! OLLA hea laps, ema või vanaema! OLLA inspireeritud, OLLA kinkija ja…mõnikord lihtsalt OLLA. See jada on lõputu.” 

OLLA sõnumiga ehted on mõeldud kandjale, kes tunnevad, et vahel saab täiendavat jõudu sõnast ja mõttest, mille oled omaks võtnud. See on sõnum, mis ei ole puutetundlik, sestap ei mattu see värske uudisvoo alla ja seda ei saa kustutada ega ära pühkida. Sõnum ai

 

Mida ehete sõnumid tähendavad?

Muidugi võib igaüks anda ehte sõnumile oma tähenduse ja seose, kuid ka Aveli ja Imbi on need lahti mõtestanud.

ÕNN.KIRG.ARMASTUS – Õnn olemisest on väärtus, mida ei saa sõnadesse panna, kuid mida saab toita ja rikastada kirega. Kirg, mis viib meid uutesse kõrgustesse ja uutele rännakutele ning millega on võimalik inspireerida kõiki enda lähedasi. Armastada ja olla armastatud on ülim tunne, mis teeb meid õnnelikuks.

UNISTA.JULGE.SÄRA – Unista suurelt, unista julgelt ja võta vastu kõik elu väljakutsed. Julge end teostada, julge võidelda oma uskumuste ja tõekspidamiste eest. Julge olla sina ise. Sära, peegelda seda iseendale ja teistele enda ümber! Sellega paned kõik särama.

SA TEAD – Vaid SINA tead! Nii MINA tean kui SINA tead.Tead, mis on oluline ja mis on tähtis. Sina tead, mis meid seob.Miks on nii, nagu on – vaid SINA TEAD!

ÕNN ON OLLA – See on kunst, kuid seda olemise tunnet igatseme me kõik – nii iseendas kui teistes. Tuleta meelde, kui oluline on olla HETKES, leia üles see tunne, mis sulle meenutab, et“ma olen õnnelik”!

TINGIMUSTETA – Tingimusteta armastus, austus ja lugupidamine nii iseenda kui teiste vastu -olgu selleks kaaslane, perekonnaliige, lemmikloom, kolleeg või lihtsalt parim versioon iseendast. Tingimusteta hoolime, armastame ja hoiame!

ALATI SINUGA – Alati sinuga, nii kaugel kui ka lähedal! Eile, täna ja homme!

Usume veendunult, et kollektsioonist leiab iga ehtesõber sõnumi, mis just teda kõnetab ning annab inspiratsiooni, tuge ja väge.