Olemine on miski, mis käib meiega kaasas läbi aja…OLLA hetkes, tulevikus, minevikus. Kas OLLA iseenda parim versioon nüüd ja praegu, OLLA õnnelikum, OLLA hea laps, ema või vanaema; OLLA inspireeritud, OLLA kinkija, mõnikord lihtsalt OLLA. See jada on lõputu ja seda lõputust  loob  tänapäeva katkematu infovoog erinevatest meediumitest öeldes, et ole veel ägedam, veel saledam, veel iseseisvam – erinevaid sõnumeid voolab katkematult.  OLLA ehted annavad Sulle võimaluse rõhutada ja meeles pidada, mis rõõmustab, iseloomustab, inspireerib just Sind.  OLLA sõnumiga ehe on kandjale justkui igapäevaseks meeldetuletuseks, missugune ta tahaks OLLA?

Minu emal on kümme lapselast. Ja tal on üks eriline ehe. Hõbedane käekett, mille küljes on väikesed südamed ja litrid, igale neist on kirjutatud ühe lapselapse nimi. Selle keti kinkis talle minu õde, kes elab Ameerikas, pärast neljanda lapselapse sündi. Alati kui on mõni hetk või  sündmus, kus ema tahab tunda, et kõik lapsed, kes elavad temast kaugel, olgu Tartus, Tallinnas või Ameerikas, on temaga alati kaasas, siis kannab ta seda ehet.  Sest südames on nad niikuinii.

Ühel perekondlikul tähtpäeval imetlesin taas seda ehet ja mõtlesin, et miks neid lisanduvaid südameid ja kivikesi peab Ameerikast tellima. Ja üleüldse, paljudel emadel ja vanaemadel polegi sellist, aga ilmselt saaks paljudel hea meel kui oleks. Samas kulinatega ehet on igapäevaselt keerukas kanda ja lisaks laste nimele võiks ju kanda ka erinevaid teisi mantraid.

Hankisin tööriistu ja materjale, millega käevõrusid saab teha. Lisaks leidsin nipet-näpet teistsuguseid ehteid, mis kannavad sedasama mõtet – OLLA inimesega alati kaasas, tuletada meelde, mis on Sinu jaoks päriselt tähtis. Viskasin minema päris hea hulga materjali, mis ei olnud küllalalt kvaliteetne veendumaks, et kandja tunneb ennast hästi. Leidsin ägedaid partnereid, kes omavad kvaliteedi saamiseks vajalikku tehnoloogiat ja oskusi, mida minul ei ole.

Nii said valmis esimesed OLLA ehted. Käevõrud, mis kannavad sõnumeid, mis inspireerivad, motiveerivad või iseloomustavad oma kandjat. Kaelaehted, mis on ilusad ja kannavad sõnumit, mis aitaks kandjal meeles pidada, et vahel on vaja hingata ja mõni asi lihtsalt juhtub.

Kõik need sõnumiga ehted on mõeldud kandjale, kes tunnevad, et vahel saab täiendavat jõudu sõnast ja mõttest, mille oled omaks võtnud. See on sõnum, mis ei ole puutetundlik, sestap ei mattu see värske uudisvoo alla ja seda ei saa kustutada ega ära pühkida. See aitab sul olla Sina ise. Sellepärast ma teen OLLA sõnumiga ehteid, et Sina saaks neid kanda.

OLLA Imbi 🙂