EMADEPÄEV ❤️ 12. MAI

” Sa tead, et ta armastab, hoolib ja hoolitseb, muretseb, rõõmustab, tunneb uhkust ja rõõmu, utsitab ja vahest ka noomib…Sa tead, et ta on kõige ägedam emme. Las tema teab ka, sest kõik emmed vajavad tunnustust.”

 

Tähenduslike sõnumitega OLLA ehted on kõikidele emmedele ja vanaemmedele täiuslikuks emadepäevakingituseks. Ehted rõõmustavad nii kingisaajat kui ka kinkijat kauem kui kinkimise hetk.

Emadepäevaks sobivad sõnumid. NB! Kõik sõnumid on saadaval hõbe, roosa ja kollase kulla värvi. Tähtis on teada ka, et OLLA võrud sobivad kõikidele randmetele – lihtsa painutusega tuleb neid igal kandmisel vastavalt randme suurusele reguleerida.

>> KÕIGE ÄGEDAM EMME

>> ALATI MU SÜDAMES

>> KUUNI JA TAGASI

Kaelakee >> EMME/ ALATI MU SÜDAMES

 

Pea meeles ka vanaema 😉

>> KÕIGE ÄGEDAM VANAEMA – peagi müügil!

>> KULLAKALLIS VANAEMA

Kaelakee >> VANAEMA / KULLAKALLIS

Head avastamist ja kinkimist! E-poe ostud postitame igal tööpäeval ja need jõuavad teieni 1-2 päevaga ent leiate meie tooted ka müügikohtadest.

❤️    ❤️    ❤️    ❤️    ❤️    ❤️    ❤️     ❤️     ❤️     ❤️     ❤️     ❤️     ❤️    ❤️

Eelmisel aastal kinkisime 32´le  Eesti SOS Lastekülade emmele emadepäevaks KÕIGE ÄGEDAMA EMME käevõrud

Aitäh, tublid SOS lastekülade emmed, et jagate iga päev oma armastust ja hoolt pisikestega, kes seda tõesti vajavad! Usun, et tänu teile saab leevendatud üks korralik armastusenälg ja meie ühiskond on selle võrra tervem, tublim ja positiivsem.

Merle Raie, SOS Lastekülade kommunikatsioonijuht: „Emade tagasiside oli äärmiselt positiivne, nad olid väga õnnelikud. Ootasime kenasti emadepäeva hommiku ära ja lapsed ise andsid kingid üle. Emad olid väga positiivselt üllatunud. Kõigist viiest külast tulid tänusõnad, mille annan siinkohal ka teile edasi: „Suur tänu!““