Sel emadepäeval tee head!

 

Aitäh teile armsad, kogusime SOS Lasteküla toetuseks emadepäeva kampaaniaga kokku 605 eurot! Olge kõik südamest tänatud

Emadepäev tuleb sel aastal eriline. Äreval ajal hoiame enda peret ja lähedasi rohkem kui iial varem, aga rohkem kui kunagi varem vajavad julgustust ja hoolt ka lapsed, kellel vanemaid ei ole. Seetõttu on OLLA ja Luste ühendanud jõud, et toetada SOS Lasteküla  

Igal perel on oma emadepäeva traditsioonid – ühine õhtusöök, kontserdi- või teatrikülastus või muu tore ettevõtmine. Tänavu on olud teised ja piirduda tuleb koosviibimisega lähimas pereringis. Just sellised väikesed ja kodused on pereringid ka SOS Lastekülades, kus kasvavad lapsed, kellel bioloogilisi vanemaid pole. Nendegi emadepäev tuleb sel aastal teistsugune kui muidu.

SOS Lastekülas viibib iga pere juures nii päeval kui ka öösel SOS-pereema või -pereisa, kes tagab lapsele alati turvatunde ja piisava tähelepanu. Enamik SOS-vanematest on aga vanemad kui 50aastased ja kuuluvad seega koroonaviiruse riskigruppi. Nemad ei saa endale lubada eemaletõmbumist ega isoleeritust. Et kaitsta SOS-vanemate tervist ning katta eriolukorra meetmetega seotud kulud, on SOS Lastekülal hädasti tarvis lisaraha.

Oleme teinud SOS Lasteküla toetuseks erivaliku ehetest, mis sobivad imehästi just emadepäevakingituseks. Armsa maikellukestega kujunduse on teinud Eesti disainplakati bränd Luste, kes omalt poolt rõõmustab lasteküla imeliste lillekalendritega.  Ehete müügist saadud  osa tulust kingib OLLA SOS Lastekülale, kes kasutab seda eriolukorrast tulenevalt täiendava tööjõukulu katmiseks ning isikukaitse- ja puhastusvahendite hankimiseks.

>> Heategevustooted tunned veebipoest ära südamekese ❤️ märgi järgi.
>> Iga müüdud erikollektsiooni ehte pealt annetame kuni 10. maini SOS Lastekülale ühe euro.
>> Kõik heategevuse ehte ostjad saavad kingituseks ka Luste maikellukestega postkaardi.
>> Üllata lähedast ja telli personaalse pühendusega ehe kontaktivabalt otse kingi-saajale! See on lihtne: märgi e-poe kassas kingisaaja telefoni number, sobiv pakiautomaat ja kirjuta märkuste lahtrisse pühendus.

Ema töö, olgu oma peres või lastekülas, on alati keeruline. Ärevatele aegadele vaatamata jagavad nad iga päev katkematu pühendumisega armastust ja hoolt pisikestele, kes seda tõesti vajavad. Märkame ja tunnustame emasid ilusa kingitusega, millest saavad abi ka raskemas olukorras lapsed ja pered. Aitäh, et aitad meil aidata!

OLLA heategevustooted ↙️

MAAILMA PARIM EMA

KÕIGE ÄGEDAM EMME

KULLAKALLIS VANAEMA

KÕIGE ÄGEDAM VANAEMA

MAAILMA PARIM VANAEMA

ALATI MU SÜDAMES

KÕIGIST KÕIGE KALLIM

SÜDAMETEGA

EMME / ALATI MU SÜDAMES kaelakee

VANAEMA / KULLAKALLIS kaelakee

THE COOLEST MOMMY

KUUNI JA TAGASI

ARMASTA UNISTA NAERATA

ARMASTA UNISTA NAERATA / igavikuline LOVE kaelakee

FOREVER FAMILY

EMA

EMME

 

SOS Lastekülale saad annetada ka ise ja otse, tee seda SIIN.

 

?????

OLLA kinkis 2018. aasta emadepäeval kõikidele SOS lasteküla emadele OLLA KÕIGE ÄGEDAMA EMME käevõrud.